ZAGREBAČKI KADETI NA PRVENSTVU MEDITERANA POTVRDILI SVOJU KVALITETU
06.06.2014.
12.06.2014.
Prikaži sve

MAJIĆ I KAMENJAŠEVIĆ PRVI NA MEĐUNARODNOM PRVENSTVU “CROATIA OPEN”

Danas 7.6.2014. održano je XXII međunarodno prvenstvo “Croatia Open” u hrvanju grčko – rimskim stilom za kadete.

Nastupilo je ukupno 87 hrvača iz 8 država: Hrvatske, Mađarske, Slovenije, Italije, Slovačke, Češke, Austrije i Švedske.

Reprezentacija Mađarske osvaja ekipno I mjesto sa 13 hrvača. Iza njih na ekipnom postolju zasluženo se našla reprezentacija Švedske nastupivši sa 10 hrvača. Treće mjesto zauzela je reprezentacija Hrvatske.

Izvrsnim borbama zlatna odličja za Hrvatsku su osvojili Tomislav Majić iz Sesveta u kategoriji do 76 kg, te Antonio Kamenjašević iz Metalca u kategoriji do 69kg.

Od ostalih Zagrebačkih hrvača odličja su osvojili: Fran Šačić (HK “Sesvetski Kraljevec”) III mjesto u kategoriji do 46 kg, Nikola Grgić (HK “Zagreb”) III mjesto u kategoriji do 58 kg, Matija Tupek (HK “Sesvete”) III mjesto u kategoriji do 76 kg, te Stipo Kopljar (HK “Sesvetski Kraljevec”) III mjesto u kategoriji do 85 kg

Kompletni rezultati s natjecanja nalaze se u privitku, vidimo se slijedeće godine!